Що таке hard skills і soft skills: як нас оцінює роботодавець

Запуск свого стартапу дає повне розуміння принципів роботи з товаром. Ви продумуєте ідею, яка розв’яже проблему користувачів, збираєте відповідну команду та приступаєте до розробки. На підставі даних вам належить робити логічні висновки, формулювати гіпотези та перевіряти їх експериментально.

Спеціалісти без досвіду часто подаються на першу-ліпшу роботу. І багато хто взагалі не готується до співбесід з менеджером, не читає нічого про компанію і не готує запитання про задачі, команду або продукт. Для багатьох HR-менеджерів важлива небайдужість, щоб кандидат проявляв зацікавленість у вакансії. Співбесіду у нашій компанії зазвичай починають зі знайомства. Рекрутери спершу розповідають про компанію, вимоги для посади.

Soft і hard skills для продакт-менеджерів

Якщо світлина у дуже неформальному стилі (фото зі спортзалу, до прикладу) або поганої якості — її краще не додавати. Якщо у вас немає комерційного досвіду, в EPAM радять показати інформацію, яка б підтвердила тяглість намірів і мотивацію стати джуніором в ІТ. Наприклад, зазначити проходження відповідних навчальних курсів, програм, стажувань, посилання на ресурси, які допомогли здобути базову освіту чи практичний досвід. Тобто фактично продемонструвати конкретні кроки, зроблені на шляху до позиції джуніора. Продакт-менеджер відповідає за створення та вихід на ринок нового продукту компанії. Фактично це управлінець, який працює на стику бізнесу, маркетингу та програмування.

Які hard і soft skills потрібні проджект-менеджеру?

Це допоможе зрозуміти, наскільки їй буде комфортно в команді. Заголовок у резюме має збігатися з роллю, на яку ви подаєтесь. Наприклад, якщо шукаєте роботу Manual QA Engineer, то не пишіть у заголовку щось інше. У компанії вважають, що за структурою необхідно ділити резюме на блоки, деталізувати досвід роботи (компанія, позиція, період роботи, обов’язки та досягнення). Основні вимоги компаній до резюме кандидатів — структурованість, релевантність (відповідність технічних навичок вимогам вакансії), правдивість і грамотність.

Згідно з даними недавнього дослідження DOU щодо зарплати українських ІТ спеціалістів, середня зарплата Product Manager становить близько 3 500$. Ось, якими є вимоги роботодавців до фахівців тієї чи іншої спеціальності. 18 вересня 2023 року в АЮК стартує 13-тижневий курс IT Product Management by EPAM. Дякуємо, інформація надіслана успішно.Ми зв’яжемося з вами якнайшвидше. Пройдімось по кожній і подивимось, як із них вибратися.

hard і soft skills: сучасна кадрова термінологія

Топ-менеджер – це збірна назва для керівників вищої ланки, які здійснюють загальне керівництво великими підрозділами компаній. Він володіє неабиякими організаторськими здібностями і чималим досвідом роботи, завдяки чому може ефективно організувати діяльність підлеглих йому фахівців. Це той перелік навиків, які критично важливі для продакта у сервісній компанії. Щодо профайлу цих людей, то вони приходять дуже досвідченими і вони довго йшли аби розвинути ці навики. Має досвід побудови стартапів, розвитку компаній — лідерів ринку та роботи з міжнародними бізнесами. Працював над онлайн-редакторами контенту, маркетплейсами, соціальними мережами та e-commerce.

Soft і hard skills для продакт-менеджерів

Така несвобода сильно обмежує, тому я вирішив піти у продакт-менеджмент. Сьогодні знайти роботу складно як ніколи — вперше за довгий час кандидат більше не диктує умови ринку. Саме тому ми розробили курс-швидку допомогу для тих, хто шукає роботу у IT. Успішний вихід на ринок, зростання прибутку та бази користувача, цитування в пресі та соцмережах, фідбек користувачів – все залежить від етапу розвитку продукту. Проєктний менеджер повинен пам’ятати, що цїєї навички у нього повинно бути «вдосталь», адже тут не лише про самоорганізацію та розподіл свого часу, а й організацію команди, а іноді навіть і клієнта. Наприклад, щоб оцінити навички програмування Java-розробника, можна порахувати рядки коду, час написання програми, кількість допущених помилок.

Soft skills

Продакт-менеджер – це людина, яка відповідає за кожен аспект продукту під час запуску та після релізу. У цьому йому допомагають розробники, маркетологи, аналітики, дизайнери та тестувальники. Менеджер по персоналу, в залежності від масштабу компанії, може володіти різними повноваженнями. Однак в основному в його функції входить підбір співробітників, їх тестування на відповідність посаді, а також організація тренінгів для підвищення кваліфікації та ефективності працівників. Людей, що володіють усіма з перерахованих властивостей в повній мірі, дуже мало, але якщо у менеджера з продажу є хоча б деякі з них, він цілком може домогтися успіху в своїй діяльності.

  • Потрібно розуміти, чи буде продукт приносити прибуток.
  • Буде прикро втратити талановитого колегу через звичайну нервовість, тому не варто бути занадто формальним та суворим.
  • Працював над онлайн-редакторами контенту, маркетплейсами, соціальними мережами та e-commerce.
  • Професіоналізм у будь-якій справі – це завжди поєднання hard та soft skills – професійних навичок та особистих якостей.
  • Головна порада — «Будьте собою, але і не стійте на місці у саморозвитку».

Справжній ріст — це постійно челенджити себе новими проєктами та задачами, в яких доводиться розбиратися в усьому з 0, і досягати амбітних результатів. Моя щира порада — як тільки чуєте, що є можливість взятися за щось складне, незрозуміле та нове, сміливо пропонуйте свою кандидатуру. Саме так почалася моя кар’єра в продакт-менеджменті. Колега з моєї компанії люб’язно погодився мене менторити (Піт, якщо ти читаєш цю статтю, я тобі досі дуже вдячна), і вже через пів року я змогла спробувати свої сили самостійно.

«Подолання прірви. Як вивести технологічний продукт на масовий ринок» Джеффрі Мур

У компанії важливими критеріями відбору є відповідність технічних навичок вимогам вакансії, наявність комерційного досвіду (якщо це вимога позиції) і рівень знання англійської мови. Для Junior C/Embedded Developer потрібно володіти англійською на рівні, достатньому для роботи з технічною документацією (Intermediate або вище), базово знати С/С++ та будь-яку мову програмування. Junior-спеціаліст має знати, як писати читабельний код, а ще розуміти базові принципи програмування, поняття рефакторингу та чому потрібно писати чистий код. Мати уявлення про алгоритми й те, коли їх використовують. Перекладач має володіти мовою та перекладацькими техніками – і саме це відзначає його користь як фахівця.

Soft і hard skills для продакт-менеджерів

Вони допомагають не стільки бути висококласним фахівцем, скільки будувати кар’єру та сформувати власну репутацію. Soft skills (англ. «М’які» навички) – компетенції універсальні, у вишах та школах ними не опікуються, а виміряти їх набагато важче. Найчастіше ступінь прояву залежить від типу особистості, особливостей характеру, темпераменту. До них найчастіше відносять комунікабельність, здатність працювати в умовах форс-мажору, схильність до командної роботи.

Як будувати воронку, розвивати продукт і ось це все без скілла роботи з цифрами? Тому ми створили курс-тренажер для тих, хто хоче попрактикуватися у розрахунках. https://wizardsdev.com/ А якщо боїтеся CAC, ROMI та Churn Rate — тим паче very welcome, будемо розбиратися разом. За статистикою, 9 з 10 стартапів не проходять «долину смерті».

Навчить складати презентації і Пітч, щоб закохувати в них клієнта, інвестора і команду. 19 років досвіду в IT, 14 з яких керував проектами та програмами чисельністю до 120 чоловік. Спеціалізується на роботі з клієнтами в аутсорсингу. Олександр вакансія Product Manager знає, як знайти підхід до самих різних клієнтів від великого Enterprise або державного замовника до маленького IT-бізнесу. American University Kyiv (АЮК) — приватний університет, який пропонує вищу освіту в галузі ІТ, бізнесу та менеджменту.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *